Kalibracja alkomatów Białystok

Alkomat to urządzenie, które pozwoli Ci sprawdzić, czy możesz bezpiecznie wsiąść za kierownicę, jeśli wcześniej spożywałeś alkohol. Wpływa on zatem na bezpieczeństwo na drodze i uchroni Cię przed mandatem. Żaden sprzęt tego typu, niezależnie od marki czy poziomu zaawansowania, nie będzie jednak działał poprawnie bez fachowej kalibracji przeprowadzanej w odpowiedniej częstotliwości. Jest to skomplikowany proces, wymagający użycia specjalistycznego sprzętu oraz dysponowania odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, dlatego nie można go przeprowadzić samodzielnie. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów!

Kalibracja alkomatów
Potrzebujesz fachowej porady? Zadzwoń do nas!
tel. 538 159 288

Kalibracja alkomatów Białystok

Polskie Centrum Kalibracji od wielu lat zajmuje się kalibracją alkomatów wielu marek. Z usługi można skorzystać na miejscu, w stacjonarnych punktach kalibracji, działających w wielu miastach Polski oraz zdalnie. Wystarczy przesłać urządzenie za pośrednictwem poczty lub paczkomatów InPost. Firma obsługuje również wielu klientów z Białegostoku.

Prawidłowo przeprowadzona kalibracja alkomatu gwarantuje, że urządzenie będzie zawsze pokazywało wiarygodny wynik. Każdy producent określa indywidualnie dla poszczególnych modeli, jak często powinny być regulowane – wiele zależy od typu sensora. Zazwyczaj alkomaty półprzewodnikowe trzeba kalibrować co 3-6 miesięcy, a elektrochemiczne raz w roku. Jednak częstotliwość ta może być inna, jeżeli urządzenie jest wykorzystywane często i liczba użyć przekroczy graniczną wskazaną przez producenta.

Wysoka jakość obsługi

Wybierając usługi Polskiego Centrum Kalibracji w Białymstoku, masz pewność, że Twój alkomat zostanie wyregulowany poprawnie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Po skończonej kalibracji otrzymasz specjalny certyfikat. Polskie Centrum Kalibracji posiada Świadectwo Materiału Odniesienia wystawione przez Główny Urząd Miar, więc przeprowadzane tam wzorcowanie jest gwarancją perfekcyjnego działania sprzętu.

Alkomaty Białystok - sklep

Polskie Centrum Kalibracji prowadzi również sklep, w którym znajdziesz alkomaty wielu znanych na całym świecie marek. Dostępnych jest bardzo wiele urządzeń w szerokim przedziale cenowym. Asortyment obejmuje zarówno proste w obsłudze, niedrogie alkomaty osobiste, jak i bardziej zaawansowane do użytku policyjnego, wyposażone w drukarkę, bezustnikowe, przesiewowe i wiele innych. Część urządzeń dostępna jest wraz z usługą pierwszej kalibracji, certyfikatem oraz gwarancją darmowego serwisu przez określony czas.

Dlaczego warto?

Alkomat to sprzęt, mający realny wpływ na bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego warto zaopatrzyć się w niego w sprawdzonym miejscu. Polskie Centrum Kalibracji to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w sprzedaży i kalibracji alkomatów. Zamawiając sprzęt właśnie tam, możesz liczyć na wyregulowanie urządzenia jeszcze przed pierwszym użyciem, fachową poradę i szeroki wybór spośród najlepszych propozycji dostępnych na rynku.

Kalibracja alkomatów Białystok opinie

Kalibracja przebiegła bez problemu, usługa zrealizowana błyskawicznie, wystarczyło wysłać alkomat paczkomatem i dwa dni później miałem go z powrotem. Polecam!


Adam

Wszystko przebiegło sprawni i bez problemu. Pierwszy raz kalibrowałem alkomat, bo dotąd nie wiedziałem, że trzeba. Obsługa z Polskiego Centrum Kalibracji skontaktowała się ze mną bardzo szybko, bo okazało się, że jeszcze trzeba było naprawić coś dodatkowo, zrobili to od razu.


Wiesiek

Skontaktowałam się z centrum telefonicznie, a potem wysłałam alkomat pocztą. Usługa wykonana szybko i fachowo, sprzęt działa jak nowy. Zdecydowanie polecam.


Anna